Книга і поезія в ній завжди будуть потрібні людині, як хліб для душі, як сіль для народу, як цемент для будинку.

Сьогодні, 23 листопада, згідно проекту "Літературний десант", який ініціював департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА, я і Людмила Пуляєва мали змогу розкрити свою літературну творчість перед колегами - працівниками закладів культури, в тому числі бібліотекарями міської та районної Дрогобицьких бібліотек . І це, можна сказати, був мій перший дебют на Дрогобиччині.
Приємно вражена читацькою аудиторією, яка на одному подиху слухала наші твори. Ми читали патріотичну та любовну лірику, розкривали мотиви життєвої позиції, твори на духовну та культурно-мистецьку тематику.
Здавалося б, ну що в цих віршах є цінного, проте - ні... У віршах є слова, які зачіпляють за живе трагічні сторінки нашого життя, України, взагалі гостротою та правдою, непохитною позицією і оптимізмом.
Вдячні усім, хто прийшов на презентацію нашої творчості, придбав наші книги і запросив на майбутні літературні зустрічі.
Чесно сказати. коли вранці ми потрапили до Дрогобича, і потрапили аж за годину до районної бібліотеки, тому що в місті на всіх вулицях ремонтні роботи і закриті в''їзди та виїзди, я вже втратила надію на зустріч із читачами. Проте, вони нас дочекалися...Дякую вам, дорогі читачі та колеги.
Книга і поезія в ній завжди будуть потрібні людині, як хліб для душі, як сіль для народу, як цемент для будинку. Пам''ятаймо про це, бо інакше станемо пустинею і голодними людьми.

Галина Фесюк

Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі