Голова Львівської ОДА нагородив Почесною грамотою начальника культури і туризму ЖРДА Галину Фесюк

10 листопада, у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької відбувся Святковий Бал з нагоди Всеукраїнського дня працівників культурита майстрів народного мистецтва.

Усіх присутніх привітав голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

«Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому, впевнено йдіть вперед, адже за Вами – майбутнє Львівщини та держави загалом. Дякую, що Ви у нас є. Ми справді маємо ким пишатися», - зазначив Олег Синютка.

За багаторічну плідну працю вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняного мистецтва, високу професійну майстерність та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва найкращих представників галузі нагородили Почесними грамотами від голови Львівської ОДА Олега Синютки.

Почесною грамотою за багаторічну плідну працю, вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняного мистецтва, високу професійну майстерність та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтванагороджена начальник культури і туризму Жовківської РДА Галина Фесюк.

Окрім того, указом Президента України Петра Порошенка за значний внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю директора – художнього керівника Львівського академічного обласного музично-драматичного театру імені Юрія Дрогобича Миколу Гнатенка нагородили орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

Також присвоїли почесне звання «Народний артист України» головному диригентові Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької Михайлу Дутчаку.

Звання «Заслужений діяч мистецтв України» присвоїли доцентові кафедри Львівської національної музичної академії імені М.В.Лисенка Олені Пилатюк.

Чудовий бал, який продовжив святкування колектив спортивного танцю, дозволив працівникам культури Львівщини, на деякий час забути про організацію заходів для інших людей, і стати учасниками культурного розкішного дійства в оперній залі.

Цікавим став конкурс на кращу демонстрацію ведучого. А оскільки тут потрібно було проявити себе самого, участь в конкурсі від Жовківщини взяло відразу двоє - Богдан Бовшик і Галина Фесюк Хто переміг? Як зясувалося, добрими ведучими були всі троє, за що отримали гарні нагороди.

Цікавим став майстер-клас з віденського танцю від танцювальників.

- Почесна грамота, це - гарний подарунок до професійного свята, але також й велика відповідальність за ту культурно-масову роботу, яку ми проводимо в районі і, звичайно, заслуга усіх наших культпрацівників району.- зазначила начальник культури Галина Фесюк

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі