У Рава Руській музичній школі як у вулику.

Сьогодні у Рава-Руській дитячій музичній школі відбулася перша у цьому навчальному році робоча педрада, на якій розглядалося ряд чергових питань, що стосуються планів роботи на навчальний 2017-2018 рік, участі учнів та викладачів у культурно-мистецьких заходах району та відзначення Дня вчителя, у підготовці до якого беруть участь викладачі та учні. Дані питання добре висвітлив керівник закладу, а завуч школи нагадала викладачам про якісне виконання організаційних питань, що стосуються викладачів на початку навчального року.
Я взяла участь у педраді на якій вручила директору школи Самбульському Валерію Богдановичу Грамоту за високий професіоналізм, великий вклад у розвиток культурно-мистецького життя на Жовківщині та з нагоди професійного свята Дня вчителя.
Відрадно, що протягом 2017 року в Рава Руській дитячій музичній школі відбулося ряд ремонтних робіт, що надало естетичного вигляду школі, а також було проведено капітальний ремонт для мистецького відділу в окремому приміщенню , як також школа стала переможцем обласної програми культурно-мистецького розвитку області у номінаціі "музичні інструменти". І все це завдяки активності та дбайливості керівника закладу.
Після педради ми з директором оглянули стан приміщення РРДМШ та окреслили орієнтовний план господарських робіт на майбутнє.
З усього видно, що заклад дуже добре розвивається, активно працює, щорічно збільшує кількість учнів, тому у найближчий час потрібно розширити приміщення, шляхом його реконструкції.

Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі