Другорядне меню

Прес-анонс: Нова доповідь про ситуацію з правами людини в Україні буде представлена 28 липня

Автор galina у Птн, 25/07/2014 - 12:43
Дата і час: 
П'ятниця, 25 Липень, 2014 - 12:45

Нова доповідь про ситуацію з правами людини в Україні буде представлена пресі у понеділок, 28 липня, об 11:00 на брифінгу, що відбудеться в Українському Кризовому Медіа Центрі за адресою вул. Інститутська, 4, м. Київ (готель Україна, 3-ій поверх).

У доповіді документуються грубі порушення прав людини, скоєні у східній Україні, а також вплив ескалації конфлікту на всю країну країни.

Доповідь представлять: Армен Арутюнян, голова Моніторингової Місії ООН з прав людини, та пані Фіона Фрейзер, заступниця голови Місії. Запитання можна буде ставити англійською чи російською.

Моніторингова Місія ООН з прав людини розпочала свою роботу у березні 2014. Місія працює в рамках мандату, наданого Офісом Верховного Комісара ООН з прав людини.

Примірники нової доповіді та інші матеріали будуть розповсюджуватися під час прес-брифінгу. Паралельно, 28 липня, доповідь буде представлена в Женеві Офісом Верховного Комісара ООН з прав людини.

Додаткову інформацію про Моніторингову Місію ООН з прав людини, копії та переклади попередніх трьох звітів можна знайти за таким посиланням:
http://www.un.org.ua/en/information-centre/news/1870

© 2012-2017 Моя ЖОВКІВЩИНА. Всі права захищено Законом України "Про авторське право і суміжні права".
Вміст, а також будь-яка його частина не може бути використана без дозволу власника, або активного гіперпосилання на першоджерело!
Ви повідомляєте про помилку в наступному тексті:
Просто натисніть кнопку "Відправити зауваження" для завершення доповіді. Ви можете також включити коментар.