Другорядне меню

Виставка "Барви Розточчя" у Галереїї мистецтв

Автор galina у Чтв, 15/05/2014 - 21:38
Дата і час: 
Четвер, 15 Травень, 2014 - 21:30

17 травня в переддень Міжнародного Дня музею у виставковому залі Галереї на Стефаника, 3 відкривається виставка "Барви Розточчя".
"Барви Розточчя" - міжнародний живописний пленер, котрий щорічно відбувається в Томашові Любельськім під керівництвом п. Мажени Мазурек-Єндрак. Місцем інспірації є край, котрий лежить на території України і Польщі та об’єднує нас не тільки в сенсі географічному, але й культурному. Говорити про Розточчя можна мовою географічних, історичних, політичних термінів, а можна мовою мистецтва - універсальною мовою людської цивілізації. Художники з Польщі, Білорусі, України створили кожен свою візію Краю на Розтоці - перед нами - спільний твір, написаний фарбами міжнародного пленеру.
Відома польська акварелістка Тереса П'єтрас, Заслужений діяч культури Республіки Польщі Вітольд Закжевський та український художник Юрій Рябий дарують свої роботи в фонд Галереї. Це символічно - в переддень Міжнародного Дня музеїв художники роблять подарунок одній із найбагатших українських галерей.

© 2012-2017 Моя ЖОВКІВЩИНА. Всі права захищено Законом України "Про авторське право і суміжні права".
Вміст, а також будь-яка його частина не може бути використана без дозволу власника, або активного гіперпосилання на першоджерело!
Ви повідомляєте про помилку в наступному тексті:
Просто натисніть кнопку "Відправити зауваження" для завершення доповіді. Ви можете також включити коментар.