Другорядне меню

Жовкву відвідав начальник управління туризму і курортів Львівської обласної державної адміністрації

Опубліковано у Птн, 01/07/2016 - 22:31

31 червня до Жовкви приїхав з робочим візитом начальник управління туризму і курортів Львівської обласної державної адміністрації Роман Теребенець.

В рамках візиту керівник туристичної галузі обговорив із керівником відділу культури і туризму Жовківської РДА Галиною Фесюк програму туристичних заходів на 2016 рік та написання проектів з розвитку туризму, зокрема було запропоновано обрати із усіх запропонованих найбільш перспективніші та актуальні, та якомога швидше доєднатися до участі нових конкурсів, запропонованих управлінням туризму такурортів.

Роман Теребенець також ознайомився із станом памяток національного значення у м.Жовква та провів нараду з директором ДІАЗу у м.Жовква Володимиром Геричем за участю керівника відділу культури і туризму Галини Фесюк.

На нараді Володимир Петрович розповів про хід ремонтно-реставраційних робіт, запланованих у діючому міжнародному проекті, а також озвучив своє бачення перспективного розвитку памятки національного значення - Жовківського замку.

Директор також показав керівникам музейну експозицію, відкриту нещодавно у Жовківській гетьманській вежі, кімнати-музеї, а також ознайомив з ходом робіт, проведених у Жовківському замку протягом 2016 року.

Очільник туристичної галузі області також відвідав міський ТІЦ та оглянув місто із ратушної вежі.

Коментарі

Зображення користувача Bogdan Fotiuk.

Пані Галино, а де Ви взяли в календарі 31 червня???))) І що може порадити п. Роман Теребенець, якщо досвід Володимира Петровича на всіх попередніх посадах і на теперешній перевищує вдесятикрат досвід усіх начальників і начальничків "нової генерації"? Просто смішно про таке взагалі писати.

© 2012-2017 Моя ЖОВКІВЩИНА. Всі права захищено Законом України "Про авторське право і суміжні права".
Вміст, а також будь-яка його частина не може бути використана без дозволу власника, або активного гіперпосилання на першоджерело!
Ви повідомляєте про помилку в наступному тексті:
Просто натисніть кнопку "Відправити зауваження" для завершення доповіді. Ви можете також включити коментар.