Другорядне меню

В Грибовичах співають рімейк пісні *** ЛА-Ла-ЛА-ЛЛА-ЛА

22 Oct
Оцінка: 
5
Average: 5 (1 vote)

Вулицями села Великі Грибовичі Жовківського району лунає рімейк популярної української народної пісні про Путіна. Тільки стосується ця пісня тепер не Путіна, а місцевого сільського голови - Пителя.

Так селяни співають Питель "*** , ЛА-Ла-ЛА-ЛЛА-ЛА ".

Народна творчість втілилася також і у написах на парканах та на листівках. Хто помістив на виборчі листівки Ігоря Пителя невідомо, але в самому тексті агітки багато помилок.

Коментарі

Зображення користувача Андрій Варунок.

Складається в мене враження, що самі ж ви розкидаєте такі агітки, аж смішно з такого екс кандидата

Зображення користувача opylypenko.

Напишіть краще що Вам заздрісно Андрій Варунок, що Ви самі не спромоглися запропонувати громаді представляти її інтереси в органах місцевого самоврядування. Або пропонувати немає що. Тому у мене склалося враження, що сміятися треба з Вас та інших нікчемностей...

З повагою, керівник районної партійної організації політична партія "Воля" Жовківського району Львівської області Пилипенко Олег Владиславович!

Зображення користувача Андрій Варунок.

Я вам скажу більше, громада нашого села напевно в рази більше довіряє мені, чим вам, тому що мене як не як вже другий раз обрали депутатом нашої сільської ради, а ви не удостоїлися навіть малої частини виборців, тому що ви банальний тролер і пройдисвіт!!!! З повагою депутат Грибовицької сільської ради Варунок Андрій Григорович!

Зображення користувача opylypenko.

Ви були один на окрузі, як і в більшості округів сіл Грибовицької сільської ради. Тому не льстіть собі, крім родини за Вас ніхто не голосував. Краще викладіть фото 2х квартир у Львові пана Пителя, квартири священника. Розкажіть тут, як у пана Пителя вдома. Як користається пан Питель службовим авто щоб завезти дружину ранком на Привокзальний ринок. Як пан Питель товаришує з паном Садовим і паном Синюткою і на яких засадах та чому. Як пан Питель проводить збори села, про які чомусь знає тільки він, його родина і депутати. Можна продовжувати і продовжувати. З повагою? - можете не підписуватися. Ніхто а ні пана Пителя, а ні його команду жебраків львівського мера, в тому числі і Вас в Грибовичах не поважає.

З повагою, керівник районної партійної організації політична партія "Воля" Жовківського району Львівської області Пилипенко Олег Владиславович!

© 2012-2017 Моя ЖОВКІВЩИНА. Всі права захищено Законом України "Про авторське право і суміжні права".
Вміст, а також будь-яка його частина не може бути використана без дозволу власника, або активного гіперпосилання на першоджерело!
Ви повідомляєте про помилку в наступному тексті:
Просто натисніть кнопку "Відправити зауваження" для завершення доповіді. Ви можете також включити коментар.