Другорядне меню

В День прапору буфету не буде!

31 Mar
Оцінка: 
0
Голосів поки немає

Вже звик, що День підняття національного прапору України над Львівською Ратушею — це суцільний коментар мера Андрія Садового стосовно його безкорисного кохання до Незалежної України. Але цього року, 3 квітня стало 31-м березня. Учасники буреломних історичних подій відстоювання курсу незалежності України ,переважно - просто проігнорували чергове дивацтво Андрія Івановича і зібралися окремо від піар-театральних дійств в міськраді, за своїм скромним святковим столиком згадати таку важливу для львівян і всіх українців історичну подію.
А зрештою, навіщо п. Садовому шануватися? Кожний навчений досвідом львівський студент з гуртожитку, будь який поважаючий себе пенсіонер, що має вдома телевізор, неодмінно підтвердить: архітектуру Львова створив Андрій Садовий, дороги побудував у Львові також Андрій Іванович, ну і звісно на Майдані босими ногами стояв і безвізового режиму з ЄС добувався наш Андрійко Садовий!

© 2012-2017 Моя ЖОВКІВЩИНА. Всі права захищено Законом України "Про авторське право і суміжні права".
Вміст, а також будь-яка його частина не може бути використана без дозволу власника, або активного гіперпосилання на першоджерело!
Ви повідомляєте про помилку в наступному тексті:
Просто натисніть кнопку "Відправити зауваження" для завершення доповіді. Ви можете також включити коментар.