Курси «Молодим дорога в депутати»!

Після важких випробовувань Майдану українське суспільство чітко сформувало запит до політичних партій на кардинальне оновлення політиків усіх рівнів. Українцям потрібні нові люди у владі! Поряд з боротьбою з корупцією, важливим завданням постало оновлення влади, формування нових цінностей управління державою та переосмислення ролі місцевого самоврядування. З’явилась критична маса молодих і активних осіб, які мають натхнення до змін як на загальнодержавному рівні, так і у своїх містах і селах.

Місцеві вибори, анонсовані на жовтень 2015 року, стануть вікном можливостей для активістів взяти на себе політичні зобов’язання та балотуватися в місцеві органи влади. І Українська партія «Єдність» першою заявляє про свою готовність створити соціальний ліфтінг і підготувати нову генерацію місцевих політиків, які по-новому осмислять роль місцевого самоврядування, взаємодію з локальними спільнотами та знатимуть, як з ними співпрацювати і представляти їхні інтереси у владі.

У нас Ви дізнаєтесь про те, що таке: «Місцевий бюджет. Принципи формування та виконання», «Адміністративна структура Рад, Комітетів, Комісій. Повноваження та функції органів місцевого самоврядування», «Форми залучення громадськості до прийняття рішень», «Боротьба з корупцією», «Індикатори оцінки ефективності влади» та інше.
Серед заявлених на курси осіб не всі стануть учасниками. Обов’язково буде проводитися конкурсний відбір із засіданням журі на яких буде вивчатися надісланий Вами на електронну адресу пакет документів, який включатиме в довільній формі наступне: заявку, мотиваційний лист (чому хочу?), довідку про попередню діяльність (громадська діяльність та досягнення в минулому), автобіографію.

Хто може стати учасником програми курсів «Молодим дорога в депутати»?
• Молоді та активні люди, які бажають стати депутатами місцевих рад
• Громадські та профспілкові активісти
• Представники місцевого самоврядування
Навчання безкоштовні, проте учасники можуть зробити добровільні внески, кошти з яких будуть спрямовані войнам АТО.

Кінцевий термін прийому пакету документів - 10 липня 2015 року. Курси розраховані на сучасних освідчених людей, тому документи прийматимуться лише електронною поштою.
Контактна особа: Олег Пилипенко, ypednist@ukr.net

Зображення