Громада обере найдостойніших...

В інтернет на сайті Львівської міської ради проходить голосування за кандидатів на почесні відзнаки територіальної громади Львова...

Кандидатури на нагородження почесними відзнаками територіальної громади Львова подаються громадськими, політичними, професійними і творчими організаціями, трудовими колективами, підприємствами, організаціями незалежно від форм власності, постійними депутатськими комісіями, членами комісії міської ради у справах відзнак.

Кожний факт вручення почесної відзнаки територіальної громади м.Львова – обов’язково реєструється у Книзі пошани міста Львова.

Книга пошани міста Львова виготовляється у твердій палітурці з гербом міста Львова. У Книзі пошани міста Львова відведені окремі розділи для кожної назви відзнак, передбачені графи: короткі дані про особу, яка нагороджена, виклад заслуг, коли і ким нагороджена, посада і підпис особи, що вчинила запис, число.

Кожний запис засвідчується підписом міського голови і гербовою печаткою міської ради.
Книга пошани міста Львова зберігається на почесному місці у приміщенні міської ради, де відбуваються урочистості.
Почесні відзнаки територіальної громади м.Львова вручає за правило, особисто міський голова, а у виняткових випадках – інша особа за його дорученням.

Нагородження відбувається під час святкування Дня Львова, в урочистій обстановці, з виголошенням змісту документа, на підставі якого вручається відзнака.

Проголосувати можна на сайті Львівської міської ради за посиланням: http://city-adm.lviv.ua/lmr/awards

Відповідно до п.1.2. положення «про почесні відзнаки територіальної громади м.Львова», затвердженого ухвалою Львівської міської ради від 28.02.2008 року №1579, до почесних відзнак територіальної громади м.Львова належать:
звання “Почесний громадянин міста Львова“, звання “Львів’янин року“ та звання “Шляхетна львівська родина».

В першій номінації змагаються: Микола Бідняк (посмертно), Колобич Зенон Федорович, Пилипенко Олег Владиславович, Андрій Салюк, Сеник Любомир Тадейович і Чуприк Етелла Олександрівна.

На звання «Львівянин року» висунуті кандидатури: Вакарчука Святослава, Грицевича Романа Євгеновича і Андрія Богдановича Козицького. А кандидати на звання «Шляхетна родина» представлені подружжям Телюк та Косівих.

Зображення