Екс-регіонал програв суд громадським активістам

Львівський екс-висуванець Партії регіонів програв громадським активістам суд, повідомила прес-служба УП «Єдність».
Апеляційний суд Львівської області підтвердив і залишив в силі рішення Галицького районного суду м. Львова від 23 квітня 2014 року і своєю ухвалою відмовив в задоволенні апеляційної скарги Кречківського Михайла Йосиповича (Див. тут: http://reyestr.court.gov.ua/Review/40514328 ).
Нагадуємо, на правозахисну громадську організацію «СПАС» і Пилипенка Олега Владиславовича подавав в суд Михайло Кречківський - №32 у виборчому списку Партії регіонів до Львівської обласної ради (Див тут: http://ua.convdocs.org/docs/index-238659.html ). До ГО «СПАС» ставилася позовна вимога спростувати інформацію, неправдиву на думку позивача, а з Олега Пилипенка позивач намагався стягнути 100000 грн. моральної шкоди.
«За влади Януковича Михайло Кречківський працював у Львівській філії «Центр Державного земельного кадастру. Не відомо, у зв’язку з якими мотивами, але Кречківського Михайла Йосиповича було звільнено за угодою сторін 19 травня 2014 року. Хоча можна припустити, що ситуація нагадує банальне переховування від мобілізаційних призовів до лав Збройних Сил України АТО. Оскільки людині яка не працює, дуже важко вручити повістку. На користь такої версії могло би свідчити і те, що Кречківський Михайло з квітня 2014 року, фактично не зявляється у себе вдома, по вул. Звязкова, 11.
Сьогодні Михайло Кречківський є членом Консультативної ради при Львівській обласній прокуратурі (Див тут http://lviv.gp.gov.ua/ua/krlv.html?_m=publications&_t=rec&id=138906&s=p… ), з його слів – заступник голови комісії землекористування ради.
Хоча цікаво те, що за громадською ініціативою весною минулого року була новообрана Консультативна рада, оскільки попередня була створена за влади Януковича. Так що змінилось, якщо до складу нової ради при облпрокуратурі потрапили люди, пов’язані з Партією регіонів? І п. Кречківський, лише один маленький приклад…
Також, цікаво є те, що Кречківський Михайло Йосипович в Консультативній раді є представником від профспілкової організації Львівської філії «Центру державного земельного кадастру». Але ж з 19 травня 2014 року – він більше не працює у Львівській регіональній філії «Центру державного земельного кадастру». Профспілка звісно що добровільна, неприбуткова  і громадська організація. Але Кречківський Михайло Йосипович був представником не вільної профспілки, що об’єднує громадян, за родом їх професійної діяльності. А профспілки трудового колективу Львівської філії «Центру державного земельного кадастру», до якого він вже не належить у зв’язку із звільненням. За таких обставин, на мою думку Кречківський Михайло Йосипович не може більше перебувати у Консультативній раді при Прокуратурі Львівської області», - прокоментував один з відповідачів, голова Франківської районної організації Української партії «Єдність» Олег Пилипенко.

Зображення