Антимайданівський гучномовець Львівщини замовк чи зачаївся?

Після численних звернень та пікетів громадських організацій Львівщини, Держкомтелерадіо України таки не продовжило контракт з натхненним пропагандистом антимайдану в ефірі Львівського телебачення Миколою Шевчуком. Останнього відверто прозвали ставлеником команди Януковича!

Сама подія відбулася 5 лютого. У Миколи Шевчука закінчився контракт, продовжувати його не ризикнули, відтак, його було звільнено з посади. Натомість виконувачем обов’язків директора ЛОДТРК на цей момент призначили заступника генерального директора Михайла Хвойницького.

«На мою думку, святкувати перемогу львівської громади передчасно. На посаді першого зама ще перебуває Людмила Майор, яку повязують з Медвечуком та партією регіонів. А днями, буде оголошений конкурс на заміщення посади ген директора ЛОДТРК.

В першу чергу, державні засоби масової інформації повинні стати чесним і об’єктивним рупором громади. Тому гадаю, що громаді пора ставити питання, щодо доцільності перебування на своїй посаді Людмили Майор.

Також, громаді необхідно підтримати достойні кандидатури на посаду гендиректора ЛОДТРК. Маю певні міркування з цього приводу, але висловлю свою думку коли буду знати перелік кандидатур на цю посаду», - голова Франківського районного осередку м. Львова Української партії «Єдність» Олег Пилипенко.

Зображення